Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z j. niemieckim do Działu Kreowania Produktu

Beliani

Beliani

Księcia Bogusława X 48

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, tłumaczenie i redagowanie opisów produktów

  • Nadzór nad prezentacją produktów na stronie internetowej

  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty naszego sklepu

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy aby ulepszać zawartość prezentowanych treści

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki, min poziom B2/C1, mile widziany native

  • Jesteś zdeterminowany i dobrze organizujesz swoją pracę

  • Cechuje cię umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły, samodzielność

  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych zadań

  • Lubisz pracować z językiem obcym - pisać, czytać różne artykuły

  • Zapraszamy również studentów uczących się zaocznie

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkową zaletą

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina

  • Brak sztywnych, korporacyjnych struktur

  • Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopowych bez względu na staż pracy

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy designerskie meble zarówno do domu, jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie, łącznie zatrudniając ponad 600 utalentowanych pracowników.

Beliani należy do najszybciej rozwijających się graczy eCommerce w Europie i szybko się rozrasta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Dział Kreowania Produktu jest ściśle związany z marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Obecnie jest nas 8 osób w zespole. Nasza praca polega na przekazywaniu jasnych informacji klientom Beliani - piszemy opisy produktów, tłumaczymy już istniejące, kreujemy wizualizację mebli i akcesoriów do domu i ogrodu.

Dołącz do nas - nie wymagamy doświadczenia! Najważniejsza jest znajomość języka niemieckiego.

Oferta jest skierowana do osób mieszkających w Szczecinie lub planujących przeprowadzkę do Szczecina.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij nam swoje CV w języku niemieckim!

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy! - odpowiemy tylko wybranym kandydatom