Oferta pracy

Pracownik biurowy z j. niemieckim (k/m)

KUDA PHONEBASE - POLSKA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

KUDA PHONEBASE - POLSKA sp. z o.o.

Wiatraczna 18

Tanowo (pow. policki)

Jako światowy lider w produkcji konsol do telefonów i konsol nawigacyjnych do pojazdów, wciąż się rozwijamy. Z tego powodu od razu szukamy pracownika biurowego w pełnym wymiarze godzin. Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Znajomość języka angielskiego byłaby zaletą. Proszę napisać podanie w języku niemieckim.

Twój zakres odpowiedzialności obejmuje:

  • Ogólne obowiązki administracyjne i biurowe
  • Realizacja zamówień
Oczekujemy:
  • Wiedzy o MS-Office
  • Niezależność i logicznego myślenia

Oferujemy Ci:

  • Gotowość do rozwijania istniejących umiejętności
  • Precyzyjne szkolenie w miejscu pracy i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Zbiorowa umowa o pracę
  • Dobra płaca i dobre warunki pracy

Jeśli interesujące i różnorodne zadania w rozwijającej się firmie przypadną Państwu do gustu, nie powinni się Państwo dłużej wahać i natychmiast zgłosić się do nas. Czekamy na komunikatywnych, zorientowanych na pracę zespołową kandydatów.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową  https://www.kuda-phonebase.de/

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

lub w formie pisemnej na nasz adres pocztowy: Kuda Phonebase Polska Sp.z.o.o, ul. Wiatraczna 18, 72-004 Tanowo. Czekamy na Twoją aplikację.

Składając wniosek, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych (w tym zdjęcia) zgodnie z art. 221 §1 kodeksu pracy o dobrowolnym udostępnianiu informacji w celu gromadzenia Państwa danych na potrzeby niniejszego i przyszłych wniosków przez Kuda Phonebase Polska Sp.z.o.o. z siedzibą w Tanowie, Polska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy