Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z j. niemieckim

MAGA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rezerwacja noclegów i biletów lotniczych

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami zagranicznymi

  • Wprowadzanie danych do systemu i tworzenie raportów

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów

  • Wsparcie dla pracowników innych działów w zakresie konsultacji językowych i tłumaczeń

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na pełen etat – umowa o pracę

  • Miła atmosfera

MAGA

MAGA od ponad 20 lat działa na rynkach europejskich świadcząc wysokiej jakości usługi spawalnicze i monterskie dla przemysłu petrochemicznego, energetycznego, spożywczego, dla zakładów rozdziału powietrza oraz papierni. W swoich dwóch zakładach na terenie Krakowa i Olkusza zajmujemy się m.in. prefabrykacją instalacji przemysłowych, zbiorników ciśnieniowych, wężownic, suszarek i konstrukcji stalowych. Dołącz do nas by wspólnie dalej się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz przesłanych dokumentów nie zwracamy.