Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z j. niemieckim

HR International Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracownika biurowego.

Znasz język niemiecki, jesteś otwarty na nowe doświadczenia i nie boisz się podejmować wyzwań? Ta praca jest idealna dla Ciebie!

Klient zajmuje się produkcją opakowań i puszek na leki, suplementy.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie korespondencji z klientami

  • obsługa sklepu internetowego

  • odbiór zamówień internetowych

  • bieżące prace biurowe

Wymagania pracodawcy

  • znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • komunikatywność, otwartość oraz skrupulatność

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie, od 10 000 do 11 000 zł miesięcznie

  • darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI

  • możliwość wyjazdu uczniów/studentów

  • prace w świetnej atmosferze i zespole

  • otwarta ścieżka do możliwości rozwoju

  • wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania projektu

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Przewiń do profilu firmy