Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z j. niemieckim w sektorze BPO

CPL Jobs .

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, outsourcingowe oraz technologie informatyczne, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, tworzenie i wprowadzanie zmian na kontach klientów i sprzedawców;

  • Kontaktowanie się z klientami w sprawie zaległych lub nieuregulowanych płatności (telefonicznie i mailowo);

  • Weryfikowanie i rozwiązywanie problemów z nieuregulowanymi płatnościami;

  • Odpowiadanie na zapytania Klientów;

  • Rozliczanie płatności na kontach;

  • Aktualizowanie informacji w systemie;

  • Tworzenie raporów;

Wymagania pracodawcy

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (B2/C1) i angielskiego (B2);

  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office (szczególnie Excel);

  • Komunikatywność i profesjonalizm;

  • Dobre umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły;

  • Nastawienie na pracę w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Programy rozwoju pracowników, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie edukacji;

  • Dostęp do platform edukacyjnych;

  • Prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie i karta sportowa;

  • Dostęp do biblioteki Audiobooków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u