Oferta pracy

Pracownik Biurowy z j. niemieckim

D.A.S. Konzept GmbHO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma D.A.S Konzept GmbH – działająca w branży elektrycznej poszukuje osoby na stanowisko :

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Miejsce pracy : Wrocław

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie korespondencją firmy,
  • Przygotowywanie dokumentów dla pracowników,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów,
  • Współpraca z działami kadr i księgowości oraz managerami,
  • Wystawianie faktur,
  • Opracowywanie zestawień i analiz.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Min. 7 lat doświadczenia zawodowego,
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
  • Umiejętność sprawnej, samodzielnej pracy,
  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • Pracę w miłej atmosferze w przyjaznym i otwartym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
Prześlij do nas swoją aplikację w języku niemieckim/polskim za pomocą przycisku APLIKUJ!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy