Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z językami obcymi

CPL Jobs .

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca w sektorze SSC/BPO poszukuje do swojego zespołu osób, które chcą zdobyć doświadczenie i rozwijać kompetencje w środowisku zagranicznym.

Znasz język niemiecki lub francuski lub inny język europejski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację? Jesteś komunikatywny/komunikatywna i lubisz pracę z ludźmi?

Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV. Wykorzystaj swój potencjał i zdobądź stabilne zatrudnienie.

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami zagranicznymi;

  • Wsparcie dla jednego z działów: księgowości, finansów, logistyki, zamówień, HR lub IT;

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów;

  • Pracę z dokumentacją oraz aktualizowanie danych w systemie.

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (poziom B2) – jeśli znasz inny język obcy chętnie przyjrzymy się Twojej kandydaturze;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1);

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analitycznego myślenia oraz chęć rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych w codziennej pracy;

  • Szeroki pakiet szkoleń;

  • Kartę Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

CPL Jobs .

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pogadamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Przewiń do profilu firmy