Oferta pracy

Pracownik biurowy z językiem angielskim

ROKIET PPHU MICHAŁ SIUDA, EWELINA WINIARSKA - SIUDA sp.j.O firmie

  • Rokietnica (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym z branży tekstylnej. Aktualnie do naszego zespołu biurowego poszukujemy osoby, który wesprze dotychczasowy skład w codziennych obowiązkach. Jeśli lubisz modę to ta praca jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni z klientem
  • realizacja zamówień oraz wystawianie dokumentów sprzedaży (system Symfonia)
  • współpraca z zespołem pracowników
  • działania marketingowe
  • w dalszej perspektywie przejęcie opieki nad stroną internetową oraz promowanie firmy w mediach społecznościowych

Oczekiwania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2).  Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzone zostaną w języku angielskim, pierwsza rozmowa telefoniczna.
  • bardzo dobra znajomość komputera, praktyczna znajomość MS Office (w szczególności MS Excel w stopniu minimum dobrym)
  • zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • zainteresowanie aktualnymi trendami w modzie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku maksymalnie do godziny 16. Weekendy zawsze wolne
  • miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy