Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy z językiem francuskim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: AD/03/2018/KAT

    OPIS STANOWISKA:
    • Współtworzenie nowego zespołu
    • Praca w języku francuskim
    • Kontakt z kontrahentami (mailowy i telefoniczny)
    • Wprowadzanie zamówień do systemu
    WYMAGANIA:
    • znajomość języka francuskiego w stopniu bardzo dobrym
    • wykształcenie wyższe bądź w trakcie nauki
    • pierwsze doświadczenie zawodowe (mile widziane)
    • znajomość pakietu MS Office
    • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz chęć nauki
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
    • Pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom