Pracownik biurowy z językiem francuskim - Service Desk-Technical Support

CPL Jobs .O firmie

6 500–8 500
brutto / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Przeprowadzamy rekrutację dla naszego klienta – globalnej firmy consultingowej z oddziałami w Łodzi, Krakowie czy Poznaniu. Poszukujemy osoby posługującej się j. francuskim w stopniu zaawansowanym, która chciałaby rozwijać się obszarze wsparcia technicznego.

lokalizacja biura: KRAKÓW

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako pierwsza linia wsparcia technicznego, odbieranie zgłoszeń i informacji o problemach technicznych (telefonicznie i mailowo);
  • Rozwiązywanie problemów w odpowiednim czasie;
  • Zarządzanie zgłoszeniami i dostarczanie klientom informacji na temat statusu zgłoszeń;
  • Eskalowanie incydentów kiedy jest taka potrzeba;
  • Terminowe odpowiadanie na zapytania ze strony klientów;

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość francuskiego i angielskiego na poziomie C1;
  • Min. 0,5 roku doświadczenia na stanowisku związanych ze wsparciem techniczym/service desk;
  • Dostępność do pracy w godzinach 10:00-18:00 i sporadycznie w soboty.
  • Min. Średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Min. Średniozaawansowana znajomość iOS, Android, Windows, VPN.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w trybie hybrydowym;
  • Praca dla prestiżowego klienta;
  • Liczne możliwości rozwoju wewnątrz firmy;
  • Bardzo bogata oferta benefitowa;
  • Świetna atmosfera w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Testy językowe

3

Rozmowa online z managerem

Jesteśmy Cpl – międzynarodowa agencja rekrutacyjna! Od ponad 30 lat skupiamy uwagę na odpowiednim dopasowaniu Twojego potencjału i Twoich talentów do stanowisk pracy oferowanych przez Naszych Klientów.

Z kandydatami zawsze budujemy partnerską relację. Na co dzień dzielimy się dobrymi praktykami, przekazujemy wiedzę o rynku i starannie przygotowujemy do spotkania z przyszłym pracodawcą. Zależy nam, aby Twój proces rekrutacyjny był możliwie jak najszybszy i zarazem klarowny – przeprowadzimy Cię przez każdy etap rekrutacji i zawsze wrócimy z konstruktywnym feedbackiem.

Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji. Szukasz czegoś dla siebie? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i kogo obecnie szukamy: https://www.pl.cpl.com/oferty-pracy

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Pracownik biurowy z językiem francuskim - Service Desk-Technical Support, Kraków