Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

EMTALENTO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do wykonywania prac biurowych (wprowadzanie danych/dokumentów do systemu). Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe lub zmienić branżę? Napisz do nas.

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia, ani specjalistycznego wykształcenia. Cenna jest dla nas Twoja znajomość języka niemieckiego.

  • znajomość języka niemieckiego na poziome minimum C1 (warunek konieczny)

  • dokładność i sumienność

To oferujemy

  • pracę w siedzibie firmy w Gdańsku,

  • możliwość pracy w formie hybrydowej (częściowo zdalna)

  • zgrany fajny zespół

  • umowę o pracę

  • wartościowe szkolenia

  • szeroki pakiet benefitów (m in prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą ubezpieczenie na życie)

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + bonusy

  • brak dress codu

  • wsparcie w relokacji z innego miasta

  • możliwość rozwoju i awansu