Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

"STEINFORM PRODUKTION" sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu komputerowego

  • tworzenie zleceń produkcyjnych

  • stała współpraca między biurem a produkcją

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny (współpraca z biurem w Szwajcarii)

  • biegła obsługa komputera

  • skrupulatność i rzetelność

  • dyspozycyjność, lojalność i zaangażowanie

  • mile widziana znajomość programu Auto-Cad

To oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

O nas

Steinform Kistler AG założona została w roku 1984 przez właściciela Franza Kistlera. Steinform Kistler AG należy do wiodących zakładów obróbki kamienia naturalnego w Europie.

Firma prowadzi zakłady w Szwajcarii, Polsce i Niemczech.

Asortyment obejmuje ponad 200 rodzajów granitu i marmuru z całego świata. Z nich Steinform Kistler AG produkuje blaty, pokrycia i okładziny ścienne i podłogowe. Przy obróbce surowego kamienia zastosowanie mają tak tradycyjne rzemiosło, jak i najnowocześniejsze technologie. W ten sposób powstają elementy ozdobne do budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.