Oferta pracy

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

iNCO Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i weryfikacja zapotrzebowań zakupowych

  • opracowywanie zamówień w systemie SAP ERP

  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień

  • ścisła współpraca z działem zakupów w niemieckim oddziale firmy

  • współpraca z istniejącymi dostawcami (koordynowanie działalności administracyjnych, raportowanie działań w systemie)

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację ustną i pisemną

  • analityczne myślenie i proaktywna postawa

  • znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę, którą możesz rozpocząć natychmiast

  • godziny pracy, które możesz dopasować do swoich potrzeb

  • kompleksowe szkolenie przed przystąpieniem do pracy

  • atrakcyjny pakiet socjalny benefitów pozapłacowych

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w środowisku międzynarodowym

  • rozwój posiadanych kompetencji i kwalifikacji

  • możliwość finansowego wsparcia przy relokacji

  • program poleceń pracowniczych (bonus finansowy za polecenie kandydata)

  • najlepszą kawę w okolicy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne