Oferta pracy

Pracownik biurowy z językiem niemieckim i angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

5 4005 500 brutto / mies.
  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta lidera w branży finansów i bankowości, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. administracyjnych z językiem niemieckim i angielskim.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja umów bankowych

  • Administracja dokumentów banków

  • Wprowadzanie danych do systemów

Wymagania pracodawcy

  • Znasz język angielski na poziomie B1 oraz język niemiecki na poziomie A2

  • Znasz podstawowe programy komputerowe

  • Potrafisz współpracować w grupie i angażujesz się w powierzone obowiązki

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą dokumentów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie u lidera w branży

  • Wynagrodzenie w wysokości 5500 zł brutto

  • Możliwość pracy w całości zdalnej po odbyciu szkolenia w Szczecinie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie)

  • Codzienny kontakt z językami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy