Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

TOM-CARO firmie

TOM-CAR

Mirosława Krzyżańskiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

Praca lekka łatwa i przyjemna w miłej atmosferze przy komputerze. Ok. 15min dziennie rozmowy z Niemcami – reszta czasu to wysyłanie maili.

Nasze wymagania

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM W MOWIE I PIŚMIE (WARUNEK KONIECZNY)

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dokładność i rzetelność wykonywanych zadań

  • Sprawność w poruszaniu się w Internecie (praca na aplikacjach)

  • Znajomość programu excel

  • Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną

To oferujemy

  • Możliwość dorobienia sobie nadgodzin

  • Praca wykonywana Kraków ul. Krzyżańskiego

  • Pracę PN-PT od 8 do 16

  • Współpraca na dłuższy okres czasu