Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy z językiem niemieckim

METAL SERVICE Sp. z o.o.

  • Feliksa Wrobela 15, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Feliksa Wrobela 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z kontrahentami w języku niemieckim

  • Przygotowywanie dokumentacji w języku niemieckim

  • Prace administracyjno - biurowe

  • Kontakt z urzędami

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min B1

  • Znajomość programów komputerowych – MS Word, MS Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 na terenie biura w Krakowie

Firma Metal Service jest wiodącym na rynkach Unii Europejskiej, a także aktywnie obecnym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w remontach kotłów parowych i wodnych oraz armatury wysoko i niskoprężnej o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy młodej, ambitnej osoby, na stanowisko pracownika biurowego z językiem niemieckim.

Przewiń do profilu firmy