Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy z językiem niemieckim

METAL SERVICE Sp. z o.o.O firmie

METAL SERVICE Sp. z o.o.

Feliksa Wrobela 15

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z kontrahentami w języku niemieckim
  • Przygotowywanie dokumentacji w języku niemieckim
  • Prace administracyjno - biurowe
  • Kontakt z urzędami
  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min B1
  • Znajomość programów komputerowych – MS Word, MS Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 na terenie biura w Krakowie

Firma Metal Service jest wiodącym na rynkach Unii Europejskiej, a także aktywnie obecnym w Polsce przedsiębiorstwem specjalizującym się w remontach kotłów parowych i wodnych oraz armatury wysoko i niskoprężnej o szerokim zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy młodej, ambitnej osoby, na stanowisko pracownika biurowego z językiem niemieckim.

Pracownik Biurowy z językiem niemieckim, Feliksa Wrobela 15, Kraków