Oferta pracy

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

PIOMAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Sikorki 25
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

PIOMAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sikorki 25

Kraków

      Firma Piomar specjalizuje się w budowaniu hal wysokiego składowania na terenie Polski i Niemiec.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Jesteśmy dynamicznym, młodym zespołem i poszukujemy kolejnej osoby do współpracy. Nasza firma oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w biurze jak i w wielu innych dziedzinach. Codziennie zdarza nam się stykać z nowymi wyzwaniami i rozwiązywać problemy.

Obowiązki :

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem niemieckim

  • pomoc w znajdywaniu i rezerwacji noclegów w Niemczech

  • prowadzenie bazy noclegowej, wprowadzanie faktur

  • bezpośredni kontakt z pracownikami przebywającymi na delegacjach w Niemczech

  • wykonywanie innych czynności biurowych oraz ogólny obieg dokumentów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel (prowadzenie różnych zestawień)

Oferujemy:

  • stabilną pracę, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, awansu

  • pomoc „opiekuna” podczas wdrożenia do pracy

  • jasne zasady i miłą atmosferę pracy

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • pracowitość i pozytywne nastawienie do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy