Oferta pracy

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

WROSYSTEMO firmie

WROSYSTEM

Feliksa Nowowiejskiego 31

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracowników firmy przebywających w Niemczech,

  • Koordynacja logistyczna wyjazdów i zakwaterowań pracowników w Niemczech,

  • Poszukiwanie kwater,

  • Zamawianie biletów,

  • Koordynacja akcji serwisowych samochodów służbowych na terenie Niemiec,

  • Wsparcie działu niemieckiego w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2/C1) - warunek konieczny!

  • Umiejętność obsługi programu MS Excel,

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ B2B,

  • Szkolenia rozwojowe,

  • System premiowy,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze,

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • szkolenia rozwojowe

  • obiady pracownicze

WROSYSTEM

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów.

Przewiń do profilu firmy