Oferta pracy

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

5 4005 500 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy lidera w branży finansowej. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem niemieckim.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów administracyjnych dla instytucji finansowych w języku niemieckim

  • sprawdzanie poprawności oraz kompletności dokumentów

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1

  • biegła obsługa komputera

  • szybkie przyswajanie wiedzy

  • wielozadaniowość

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy biurowej

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • codzienny kontakt z językiem niemieckim

  • pakiet benefitów

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy