Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z językiem rosyjskim

Tools World Polska Sp. z o.o.

  • Janki (pow. pruszkowski)

    Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie reklamacji od klientów

  • Kontrola i identyfikacja błędów w dokumentach.

  • Wprowadzanie nowych dokumentów programie.

  • Przygotowywanie raportów i statystyk z prowadzonych procesów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego (B2/C1) - warunek konieczny.

  • Znajomość języka polskiego (B1/B2).

  • Dobrej znajomości pakietu MS-Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00 (poniedziałek - piątek)

  • Zniżkę na produkty firmowe

  • Odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia

O nas

Międzynarodowa  Grupa Holdingowa TOOLS WORLD,  zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje wysoko zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowiska: Pracownik biurowy z językiem rosyjskim