Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z językiem włoskim

TEXA POLAND SP. Z O.O.

  • Brzezińska 52a, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Brzezińska 52a

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa prac biurowo-administracyjnych

  • przygotowywanie analiz i raportów

  • sporządzanie oraz tłumaczenie dokumentacji firmowej

  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami oraz centralą firmy

Nasze wymagania

  • dobra obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i zaangażowanie

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego

  • wykształcenie wyższe

  • wysoki poziom kultury osobistej, lojalność i dyskrecja

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji, komunikatywność

  • podstawowa znajomość księgowości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych

TEXA jest gwarantem innowacji oraz niekwestionowanym liderem na rynku profesjonalnego wyposażenia warsztatów samochodowych. Polski oddział firmy jest częścią międzynarodowej korporacji z siedzibą we Włoszech. Firma oferuje pracę w dynamicznym i otwartym zespole międzynarodowym.

Aktualnie poszukujemy pracownika biurowego z językiem włoskim. Szukamy ludzi otwartych, elastycznych, którzy z entuzjazmem podchodzą do wyznaczonych zadań.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w tytule wpisując Pracownik biurowy z j. włoskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.