Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z podstawami księgowości - sprzedaż nieruchomości

IPS-BIURO DEWELOPERSKIEO firmie

2 8003 500 brutto / mies.
  • Filaretów 44
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IPS-BIURO DEWELOPERSKIE

Filaretów 44

Lublin

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku biurowym zajmującej się sprzedażą mieszkań w nowej inwestycji. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach  9-17.

Główne obowiązki:

  • kontakt z klientem zainteresowanym kupnem mieszkania, przedstawienie oferty, podpisywanie umów rezerwacyjnych
  • księgowanie wpłat od klientów, wystawianie faktur
  • odpowiadanie na maile, przygotowywanie ofert/zamówień

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
  • wysoka kultura osobista
  • podstawy księgowości
  • znajomość branży budowlanej będzie atutem

Oferujemy:

  • stabilną praca

Ogłoszenie archiwalne