Oferta pracy

Pracownik biurowy - Zaopatrzeniowiec - Logistyk

ELEKTRO HURT Damian MałońO firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Siemianowice Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polską firmą handlową, łączymy współpracę opartą na wartościach z nowoczesnymi rozwiązaniami. Działamy na rynku od 2016 roku, zajmujemy się importem towarów głównie z rynków wschodnich oraz ich dalszą dystrybucją. Nasz główny magazyn mieści się w województwie mazowieckim w Siedlcach jednakże mamy również oddział na Śląsku w Siemianowicach Śląskich.

Nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko zaopatrzeniowiec/logistyk, praca biurowa w Siemianowicach Śląskich.

Zakres obowiązków:

  • zajmowanie się zatowarowaniem, rezerwacją towaru u dostawców, zaopatrzeniem magazynu;
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • poszukiwanie transportów i zajmowanie się dostawą,
  • prowadzenie i kontrolą stanów magazynowych,
  • prowadzenie ewidencji odbieranego towaru,
  • współpraca z kierownictwem magazynu oraz pracownikami odpowiedzialnymi za przyjmowanie towaru,
  • współpraca z analitykiem i grafikiem,
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi głównie z Chin,

Wymagania:

  • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywność oraz umiejętność negocjacji,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu office,
  • język angielski, język chiński jest dodatkowym atutem (nie jest wymagany).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę jednozmianową w nowym biurze stacjonarnym w Siemianowicach Śląskich pon.- pt. od 8 do 16,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia do pracy,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy