Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego

PS24 GROUP sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

  • Opis zadań:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami oraz Pracownikami PS24 w języku polskim i niemieckim

  • Obsadzanie kontraktów

  • Organizacja i koordynacja wyjazdów

  • Obsługa kontraktów

  • Przygotowywanie dokumentów

  • Rekrutacja Kandydatów

  • Zlecone prace biurowe, tłumaczenia

Nasze wymagania

  • DOBRA lub KOMMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO- warunek konieczny

  • Absolwenci Germanistyki lub Lingwistyki – mile widziani

  • Dyspozycyjność i otwartość na nowe wyzwania

  • Doświadczenie w branży opieki - mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym i rozwijającym się Zespole

  • STABILNE ZATRUDNIENIE – CAŁY ETAT

  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia dotyczące obsługi Klienta, prowadzenia rozmów telefonicznych, obsługi exela

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

PS24 GROUP, firma oferująca usługi w różnych obszarach, między innymi usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej w związku z rozwojem i poszerzeniem Działu Operacyjnego poszukuje obecnie Pracowników