Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego

MEGA CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 500–7 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów materiałowych do zatwierdzenia u Klienta
  • Kompletowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca / konsultacje na bieżąco z Zamawiającym odnośnie dokumentacji
  • Bieżące pozyskiwanie dokumentacji powykonawczej od podwykonawców
  • Prowadzenie elektronicznych rejestrów dokumentów, rejestrów zmian projektowych

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe/ student 5 roku/ certyfikat z j. niemieckiego
  • odpowiedzialność i rzetelność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość Pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość branży budowlanej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę / Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach – część projektów zagranicznych

O nas

Firma Mega Concept Sp.z o.o. z wieloletnim doświadczeniem w pracach budowlanych i wykończeniowych powierzchni biurowych oraz Data Center. Przez lata naszej działalności pracowaliśmy dla ponad 40 klientów, zrealizowaliśmy ponad 235 projektów fit-out branży budowlanej oraz jako jedyni w Polsce 7 Data Center.

Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego, Warszawa