Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ze znajomoscia jezyka francuskiego w dziale reklamacji

Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • nadzor nad realizowanymi zleceniami

  • prowadzenie rejestru reklamacji

  • informowanie klienta o progresie w opracowaniu reklamacji

  • monitorowanie terminowości realizacji i wysyłki tych zleceń.

  • otwieranie zleceń dodatkowych na wzorniki / kolorniki dla klientów.

  • wyjaśnianie zagadnień technicznych z technologami jak i dostawcami.

  • tłumaczenie z języka francuskiego dokumentów wpływających do firmy i wychodzących z firmy.

  • kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy)

  • dbalosc o prawidlowy przebieg dokumentow

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomosc jezyka francuskiego oraz angielskiego

  • obsluga pakietu Office

  • umiejetnosc pracy w zespole jak rowniez samodzielnej.

  • mile widziane doswiadczenie w pracy biurowej

  • mile widziane doswiadczenie w dziale reklamacji

  • dodatkowym atutem bedzie znajomosc jezyka niemieckiego.

To oferujemy

  • stale zatrudnienie w oparciu o umowe o prace na pelen lub czesc etatu

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Firma Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i zbytem okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych na terenie Europy, Azji oraz Ameryki Północnej.

Oprócz produkcji okien standardowych oferujemy również ich wykonanie według projektu. Nasze produkty znajdują zastosowanie również tam, gdzie wymagana jest architektoniczna indywidualność.