Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-07
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-10-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Naszym Klientem jest grupa lotnicza o zasięgu globalnym, w skład której wchodzi ponad 400 spółek. Grupa jest podzielona na pięć segmentów obejmujących przewozy pasażerskie, przesyłki lotnicze oraz usługi lotnicze: Passenger Airline Group, Logistics, MRO, Catering oraz IT Services. Wszystkie segmenty zajmują wiodącą pozycję w swoich obszarach działalności, w niektórych przypadkach są liderami rynku globalnego.

W Krakowie firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i w chwili obecnej zatrudnia ponad 800 pracowników, specjalizujących się w dostarczaniu najwyższej jakości usług przy stale rosnącym zakresie świadczonych usług i klientów.

Rola krakowskiego Centrum polega na zapewnieniu szerokiego zakresu najwyższej jakości usług z zakresu księgowości oraz usług biznesowych dla spółek grupy. Zakres usług obejmuje m.in. obszary Finansów, Księgowości, Human Resources, Zakupów oraz Raportowania.

Dynamiczny wzrost, rozwój obecnych, a także wdrożenie nowych usług zapewnia możliwości rozwoju zarówno dla doświadczonych ekspertów jak i absolwentów, którzy chcą się rozwijać i stać częścią sukcesu firmy.

5924

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego – minimum C1
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako nauczyciel języka niemieckiego
  • Podstawowa znajomość programów komputerowych – MS Word, MS Excel
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta

Obowiązki:

  • Zadania w obrębie administracji kadrowej, rozliczania podróży służbowych i wsparcia procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentów w języku niemieckim
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Pracę w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze
  • Solidne wdrożenie do pracy i szkolenia zaawansowane
  • Szkolenia z systemów używanych w firmie
  • Wsparcie w przejmowaniu obowiązków przez bardziej doświadczonych członków zespołu
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Unikalny pakiet benefitów i system premiowy
  • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
opisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się