Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Protrans Sp. z o.o. Sp.K.

    Firma transportowa prężnie działająca na rynku niemieckim i krajów Unii Europejskiej.

    Miejsce pracy: Szczecin

    OPIS STANOWISKA:

    • Pracownik biurowy. Kontakt z klientem niemieckojęzycznym.
    • Praca w systemie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Szybkość w podejmowaniu właściwych decyzji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Premie świąteczne, karty Multisport, spotkania integracyjne

    Przygotowujemy i przeprowadzamy szkolenie do pracy na w/w stanowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Protrans Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Protrans Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Santockiej 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.