Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ze znajomością języka szwedzkiego

FLAGOWA KRAINA sp. z o.o.

  • Skrzyszów (pow. wodzisławski)

    Skrzyszów (pow. wodzisławski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny lub mailowy z szwedzkojęzycznymi klientami (obsługa zamówień stałych klientów firmy - bez elementów aktywnej sprzedaży)

  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych

  • Wprowadzanie i kontrola zleceń wprowadzanych do wewnętrznego systemu produkcyjnego

  • Przyjmowanie reklamacji produktów i usług

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego – warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, a także inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne warunki osobiste, negocjowane na poziomie indywidualnym, który odpowiada kwalifikacjom, zakresowi pracy i obszarom odpowiedzialności

  • Stałe godziny pracy, pracujesz 8 h, rozpoczynasz pomiędzy 7 a 9

  • Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie u lidera w branży, działającego na obszarze całej Europy

  • Dofinansowanie opieki medycznej PZU Zdrowie

  • Szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności

  • Służbowy laptop i telefon

  • Po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej

O nas

Flagowa Kraina to europejski lider druku tekstylnych systemów dekoracyjnych i reklamowych. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zyskaliśmy zaufanie marek i klientów znanych na całym świecie.