Oferta pracy

Pracownik biurowy ze znajomością języka włoskiego

ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS KRZYSZTOF MĘDRALA NORBERT CYRAN sp.j.O firmie

  • Wodzisław Śląski, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Śląska Fabryka Okien KNS powstała  w 2008 roku i już dziś możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych parków technologicznych, jakie można spotkać wśród firm z branży stolarki otworowej w Polsce i w Europie.   Produkujemy okna i drzwi PCV i aluminium a także rolety zewnętrzne z najwyższej jakości materiałów.Nasze produkty trafiają do odbiorców w takich państwach jak Niemcy, Czechy, Slowacja, Węgry, Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja a także Stany Zjednoczone. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, doskonalimy się oraz rozwijamy obszar naszej działalności na rynkach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy
ze znajomością języka włoskiego

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta włoskojęzycznego
  • ofertowanie (obsługa programu do wyceny oraz generowanie ofert w języku włoskim)
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientem zagranicznym
  • przygotowanie  zleceń na produkcję

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

  • odpowiednie szkolenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe wraz z dodatkowymi pakietami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy