Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ze znajomością języków obcych

JUST2TRADE ONLINE LTD

6 3008 300 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wstępnego badania dokumentów w celu ich weryfikacji zgodnie z wewnętrznymi zasadami i procedurami

  • Aktualizacja danych

  • Bieżący monitoring dokumentacji

  • Wspomaganie w przeglądzie i monitorowaniu rozliczeń

  • Współpraca z innymi działami w różnych zadaniach

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne bądź pokrewne

  • Biegła obsługa komputera, w tym dobra znajomość Excela i innych narzędzi pakietu Microsoft Office

  • Język polski (biegle/średnio zaawansowany), język rosyjski (biegle), oraz język angielski (średnio zaawansowany)

  • Otwartość, komunikatywność i proaktywna postawa w działaniu

  • Otwarty umysł i chęć do nauki

  • Zorientowanie na szczegóły

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym, młodym zespole

  • Wewnętrzne szkolenia

  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię uznaniową