Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Żory, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już od 15 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 60-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

    Poszukujemy do Żor na stanowisko

    PRACOWNIK BIUROWY

    OBOWIĄZKI

    • przygotowywanie poczty
    • rezerwacja maszyn
    • odbieranie telefonów
    • sporządzanie zestawień w tabelach
    • pomoc przy zakończeniu miesiąca

    WYMAGANIA

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w pracy biurowej
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • prawo jazdy kategorii B
    • komunikatywność

    OFERUJEMY

    • systematyczne, podnoszące kwalifikacje szkolenia
    • indywidualne przyuczenie do obowiązków
    • zatrudnienie na umowę o pracę na pełnym etacie
    • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • dofinansowanie do obiadów firmowych
    • kartę Multisport

    Prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).