Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

TEX-LEN PLUSO firmie

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa firm w zakresie wystawiania faktur, przepływu dokumentów i korespondencji.

  • Ewidencjonowanie i sprawdzanie pod kątem formalnym faktur wpływających do firmy.

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

  • Ewidencja przychodów wewnętrznych.

  • Obsługa sklepu internetowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Wysoka kultura osobista.

  • Sumienność.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym..

  • Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych.

  • Obsługa pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w przyjaznych warunkach i w zgranym zespole.

  • Wynagrodzenie ściśle powiązane z umiejętnościami i efektami pracy.

TEX-LEN PLUS

Tex-Len Plus to firma działająca w branży włókienniczej od 28 lat.

Przewiń do profilu firmy