Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

TEX-LEN PLUSO firmie

  • Żyrardów
    Żyrardów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa firm w zakresie wystawiania faktur, przepływu dokumentów i korespondencji.
  • Ewidencjonowanie i sprawdzanie pod kątem formalnym faktur wpływających do firmy.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.
  • Ewidencja przychodów wewnętrznych.
  • Obsługa sklepu internetowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista.
  • Sumienność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym..
  • Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych.
  • Obsługa pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w przyjaznych warunkach i w zgranym zespole.
  • Wynagrodzenie ściśle powiązane z umiejętnościami i efektami pracy.

Tex-Len Plus to firma działająca w branży włókienniczej od 28 lat.

Pracownik biurowy, Żyrardów