Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Blacharni - Składacz - Monter z możliwością przyuczenia

Resma Sp. z o.o.

  • Aleja Obrońców Tobruku 5
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aleja Obrońców Tobruku 5

Olsztyn

Poszukujemy kandydatów na Pracownika Blacharni - Składacza -Montera - do przyuczenia, w związku z rozbudową firmy i rozszerzeniem działalności firmy. RESMA Sp. z o.o. wchodzi w skład holdingu Carservis S.A., który należy do ścisłej czołówki branży dealerów motoryzacyjnych w Polsce. W naszej spółce w Olsztynie sprzedajemy i serwisujemy samochody Citroen, Fiat, Fiat Professional oraz Jeep. Prowadzimy działalność zamiejscową w Iławie. Na rynku Warmii i Mazur istniejemy od 2003 roku.

Opis stanowiska:
• stanowisko pracy obejmuje pomoc przy naprawach blacharskich
• do zajęć w miejscu pracy należy demontaż i montaż elementów karoserii
• szykowanie pojazdów do oględzin, kompletowanie i składanie samochodów
• przygotowanie do naprawy uszkodzeń nadwozi pojazdów samochodowych
• ustawienie do lakierowania zdemontowanych elementów nadwozi
• obsługa serwisowa samochodów osobowych i dostawczych

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• zainteresowanie pracą w autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym
• zdolności manualne, sprawność i zaangażowanie w powierzone zadania
• znajomość technologii napraw blacharskich będzie dodatkowym atutem
• solidność i fachowość poparta doświadczeniem zawodowym
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę na pełen etat
• program szkoleń zawodowych w obrębie dystrybuowanych marek
• przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy
• sprawne wdrożenie i przygotowanie do pracy

Ogłoszenie archiwalne