Oferta pracy

Pracownik branży oponiarskiej

Work Service S.A.

  • Gniezno, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik branży oponiarskiej Numer ref.: PWO/WS-05/21/2021/3/50

Twoje zadania:

  • obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń,
  • wytwarzanie produktu zgodnie z instrukcjami i wymogami jakościowymi,
  • wypełnianie arkuszy pomiarów, raportów zrealizowanej produkcji.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym, albo równoważnym do 12h - w zależności od działu,
  • spostrzegawczości, umiejętności manualnych i analizy informacji,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie miesięczne + rozbudowany system dodatkowych benefitów płacowych (średnie miesięczne wynagrodzenie  to ok. 5400 zł brutto),
  • umowę o pracę tymczasową na cały etat,
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolenie wdrożeniowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje w trakcie zatrudnienia,
  • stałą opiekę Koordynatora Work Service,
  • miejsce pracy: Poznań.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne