Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Budowlany

"KAJJAD" S.C. KALABIŃSKI JAROSŁAW, KALABIŃSKA MILENA

75,00112,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiazkow :

Montaż domów modułowych w Austrii, a w tym : instalacja hydrauliki, montaż instalacji elektrycznej, rigipsy, ogrzewanie podłogowe, montaż konstrukcji dachowej i wiele drobnych prac budowlanych.

Nasze wymagania

  • Mobilność na wielu stanowiskach

  • samodyscyplina

  • Doświadczenia w branży budowlanej

  • Prawojazdy kat."B"

To oferujemy

  • Pracę w zgranych Polskich zespołach

  • Nocleg w Austrii

  • Środek transportu dla zespołu z Polski do Austrii

  • Na miejscu pełny pakiet narzędzi

  • Wynagrodzenia od 16€ do 29€/h

O nas

Jesteśmy firmą od 2007 w Polsce i od 2020 roku rozszerzyliśmy ofertę o montaż domów modułowych dla Ausyjackiej firmy.

Współpracujemy z osobami rzetelnymi , najchętniej posiadającymi otwarta działalność gospodarczą.