Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik budowlany – cieśla szalunkowy - prefabrykacja

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:od 6.00 do 14.30 oraz od 14.30 do 23.30,
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Jedna z największych firm produkcyjnych w Polsce, która zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych w Kielcach, zatrudni do oddziału w Niemczech pracowników.

Cieśla szalunkowy - praca Niemcy, Bawaria – praca na hali

Miejsce pracy: 92360 Mühlhausen (w dół 130 km do Monachium).

Umowę możemy podpisać zdalnie, chętnych zapraszamy na spotkanie do siedziby firmy w Kielcach.

Inwestycja: zakład produkcji – praca na hali.

Stawka: od 14 do 16 euro brutto/h (zależy od znajomości rysunku i doświadczenia). Ustalenia z kierownikiem.

Twój zakres obowiązków

  • układanie i montaż form,

  • zalewanie form,

  • prefabrykaty na ściany.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w zakładzie prefabrykacji (koniecznie), samodzielność, odpowiedzialność.

Pracodawca oferuje

  • polską umowę o pracę, długoletnia współpraca,

  • pracę dwuzmianową: od 6.00 do 14.30 oraz od 14.30 do 23.30,

  • Kindergeld,

  • zjazdy do Polski co 5 - 7 tygodni na tydzień (można ustalić z kierownikiem),

  • są zaliczki,

  • narzędzia, którymi zdziałasz cuda,

  • odzież roboczą i buty,

  • darmowe zakwaterowanie.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Proszę o kontakt TYLKO osoby zainteresowane, tel. albo sms o treści „ cieśla prefabrykacja Niemcy”. 518-200-962

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy