Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik budowlany ds. instalacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MT BAU SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Dynamicznie rozwijająca się firma z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku oraz profesjonalną kadrą ekspertów zatrudni kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • montaż instalacji, wentylacji, klimatyzacji, kanalizy w nowych stanach budowy,

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność i niezawodność podczas wykonywanych prac,
    • mile widziane doświadczenie,

    Oferujemy:

    • legalne zatrudnienie w postaci umowy o pracę,
    • zakwaterowanie dla osób spoza miasta,
    • atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 do 6000 zl,
    • możliwość rozwoju umiejętności oraz podwyższenia kwalifikacji zawodowych,
    • praca w godzinach 7-15 z możliwością nadgodzin dla chętnych.

    Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.