Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik budowlany

Tme verktakar ehf

13 00017 000 brutto / mies.
  • Reykjavik, Islandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8-18 i soboty 8-16
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Doswiadczenie w zawodzie , umiejetność pracy w grupie , prawo jazdy kat.B, podstawy J.angielskiego jest dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • możliwość wyjazdu za granice Islandia,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dodatkowym atutem byłaby znajomość języka angielskiego oraz dowodzenie grupą

Mile widziane

  • Poszukujemy pracownik z doswiadczwniem w zawodzie ,

To oferujemy

  • zadowalające wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności (kwestia indywidualna)

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • dojazd do pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie