Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik budowlany

Nowoczesne Elewacje Sp z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż elewacji wentylowanych (płyty kompozytowe, HPL, włóknowo-cement, spieki, itp.),

  • montaż termoizolacji,

  • praca na budowach w całym kraju,

  • praca w zespole,

  • praca na wysokości.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność, ze względu na wyjazdy służbowe,

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone mienie – samochód, narzędzia, materiały,

  • brak leku wysokości,

  • predyspozycje do pracy w zespole,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę,

  • diety,

  • nocleg oraz transport do miejsca pracy,

  • premie,

  • szkolenia.

Nowoczesne Elewacje Sp z o.o.

NOWOCZESNE ELEWACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ ELEWACJAMI BUDUNKÓW PRZEMYSŁOWYCH I MIESZKALNYCH

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.