Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Budowlany

  • małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FlowParks sp. z o.o.

      GRUPA TECHRAMPS - jesteśmy polską grupą zrzeszającą marki zajmujące się projektowaniem i budową nowatorskich obiektów sportowych. Już od 16 lat zajmujemy się  kompleksową realizacją inwestycji. To dla nas lata intensywnej nauki i samodoskonalenia. Z satysfakcją oddaliśmy do użytku ponad 1000 obiektów, wykonanych na najwyższym poziomie. Z dumą możemy stwierdzić, że wyposażamy europejskie miasta w najlepsze skateparki, pumptracki, flowparki, wakeparki, waveparki oraz snowparki.

    Więcej o naszych obiektach znajdziecie na stronie www.grupatechramps.com

    Wymagania:

    • umiejętność wykonywania robót: ciesielskich, zbrojarskich, żelbetowych oraz zacierania betonu
    • doświadczenie w pracy na budowie
    • dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność

    Obowiązki:

    • wykonywanie szalunków ze sklejki
    • proste prace zbrojarskie
    • zacieranie betonu na gładko
    • pomoc przy natryskiwaniu betonu metoda torkretowania.
    • ogólne prace budowlane

    Oferujemy:

    • pracę na pełny etat
    • pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.