Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Budowlany

STALOWE DOMY sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 4007 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Zadania:

• staranne wykonywanie powierzonych prac budowlanych według wytycznych: montaż lekkiej konstrukcji stalowej, przykręcanie płyt konstrukcyjnych, zabudowa GK, inne prace,

• przygotowywanie stanowiska pracy, utrzymywanie czystości na budowie.

Nasze wymagania

Wymagania:

• doświadczenie w branży,

• podstawowe umiejętności budowlane,

• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

To oferujemy

Oferujemy:

•zatrudnienie na umowę o pracę lub b2b,

•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i efektywności,

•możliwość rozwoju osobistego i ciekawych doświadczeń zawodowych, miła atmosfera w pracy i precyzyjnie określone obowiązki.

O nas

Stalowe Domy to działająca od 2014 roku firma budowlana zajmująca się budową domów w systemie szkieletu stalowego. W związku z rozwojem i tworzeniem nowego działu, Stalowe Domy poszukują pracowników na stanowisko: pracownik budowlany - monter konstrukcji.