Oferta pracy

Pracownik budowlany / Montażysta okien i drzwi

EKO-OKNA S.A.

  • Kornice (pow. raciborski)

    Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za dostarczenie oraz montaż naszych produktów (okna, drzwi zewnętrzne, rolety) w miejscu wskazanym przez klienta docelowego

  • Do Twoich zadań należeć będzie odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz wykończenie wykonywanych prac

  • Praca na terenie woj. śląskiego lub opolskiego

Nasze wymagania

  • Jesteś dyspozycyjny

  • Nie boisz się pracy fizycznej i jesteś osobą zorganizowaną

  • Stawiasz na jakość i zadowolenie klienta

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracach budowlanych

  • Umiejętność dokonywania pomiarów stolarki otworowej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne i świąteczne

  • Bony urodzinowe

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

  • Benefity dla rodziców - wyprawka dla noworodka, paczki mikołajkowe dla dzieci, firmowe "becikowe"

Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie,  szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia atmosfera to elementy szczególnie cenione przez naszych pracowników.

Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!

Przewiń do profilu firmy