Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Budowlany - Monter Płyt Kartonowo – Gipsowych

BS Construction Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma działająca w branży budowlanej od 2005 roku w Polsce i Skandynawii

Miejsce pracy: budowy na terenie Szwecji

Opis stanowiska:

  • Montaż płyt kartonowo - gipsowych na budowach w Szwecji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku montera płyt kartonowo - gipsowych
  • Dobra organizacja, motywacja do pracy oraz rzetelność w wykonywanej pracy
  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę
  • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia na poziomie 190 SEK za godzinę
  • Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów

Kontakt telefoniczny:

  • w godzinach 08 – 15 pod numerem telefonu: 41/ 333 50 32
  • po godzinie 15 pod numerami  +48 661 967 255 lub +48 661 967 257

Ogłoszenie archiwalne