Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Budowlany

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE POLD-PLAST A. KRZANIK Z . KRZANIK sp.j.

5 50010 000 brutto / mies.
  • Starowiejska 1, Mszana Dolna
    Mszana Dolna, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:30-17:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Starowiejska 1

Mszana Dolna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Dekarzy, Blacharzy oraz Monterów do pracy na dachach płaskich w całej Polsce

  • Dekarz: wykonywanie termo (wełna, PIR, Styropian) i hydroizolacji (głównie folia PVC) dachów płaskich przemysłowych (Na nowobudowanych obiektach magazynowych i produkcyjnych)

  • Blacharz: montaż blachy trapezowej na konstrukcji stalowej, w zakres obowiązków wchodzi także szycie blachy, uciąglenia, montaż obróbek blacharskich, proste prace blacharskie na dachu.

  • Monter: montaż pasm świetlnych, klap dymowych , naświetli dachowych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w delegacji (praca WYŁĄCZNIE w delegacji)

  • Mile widziane (ale niekonieczne) doświadczenie w pracach blacharskich lub ogólnobudowlanych/dekarskich.

  • Przy braku doświadczenia chęci do szybkiej nauki

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

  • Sumienność, dokładność, punktualność, uczciwość

  • Umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Pracę w DELEGACJI na terenie całej Polski, przy dużych inwestycjach przemysłowych, halach logistycznych etc,

  • Badania lekarskie zdolności do pracy, wszystkie potrzebne szkolenia stanowiskowe i BHP;

  • Sprzęt niezbędny do pracy oraz odzież roboczą;

  • Transport do pracy; zakwaterowanie i wyżywienie (dwa posiłki dziennie - obiad na budowie, oraz obiadokolacje na hotelu) ;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:30 (z godzinną przerwą 11:00-12:00 wtedy też przyjeżdża obiad na budowę)

  • Na weekendy zjazdy do domu. Dla chętnych jest możliwość pozostania na budowie i pracy w soboty (w takim wypadku, opłacamy także hoteli wyżywienie przez cały weekend)

  • Praca w soboty płatna dodatkowo.

O nas

Biuro firmy znajduje się w Krakowie, Aleja Pokoju 80.

Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku budowlanym od 1994 r. Naszą główną specjalizacją jest wykonywanie termo i hydroizolacji dachów płaskich na każdym rodzaju podłoża (blacha trapezowa, żelbet, dach remontowany) oraz montaż ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych (płyta warstwowa, kasety, kasetony)