Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Budowlany - Murarz - Cieśla szalunkowy

Partner am Bau GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie budynków mieszkaniowych, przemysłowych remontów itd. na terenie całych Niemiec.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana podst. znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziane prawo jazdy

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach

  • 30 dni urlopu płatnego wg przepisów niemieckich

  • Wintergeld (zabezpieczenie finansowe w okresie zimowym)

  • Cotygodniowe zjazdy do Polski

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Dojazdy do pracy, niezbędne narzędzia i komplet ubrań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pomoc w sprawach zdrowotnych i urzędowych

  • Opiekę koordynatora

Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem.

Dla naszych klientów wykonujemy budynki mieszkaniowe, przemysłowe,

remonty itd. na terenie całych Niemiec.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny pod nr tel. +49 6051 78 80 430 lub Opole- 661 358 661