Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik budowlany

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HOSTELAX sp. z o.o.

    Polska budowlana firma poszukuje specjalistów do pracy budowlane w Niemczech.

    Opis stanowiska:

    Montaż kanałów i prowadzenie kabli i przewodów, montaż różnych gniazd, przełączników i urządzeń w nowych budynkach. Praca w polskim zespole murarzy i pomocników budowlanych.

    WYMAGAMY:

    • doświadczenia w pracy w branży budowlanej
    • uczciwości i pracowitości

    GWARANTUJEMY:

    • legalną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (długoterminową)
    • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach
    • przyjazne warunki i środowisko w pracy
    • dojazd na teren budowy

    OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie 13-16 Euro/h (pracujemy również w soboty)
    • organizację pracy, żeby mogły wyjeżdżać do domu w określonych wcześniej ustalonych terminach.

    Zapraszamy na rozmowę.

    Adres: Wrocław. ul. Więzienna 21c / 8
    Od poniedziałku do piątku w godzinach 10: 00-16: 00