Logo Pracuj.pl

Pracownik Budowlany

P.H.U. Andrzej CichockiO firmie

130,00–145,00
brutto / godz.
  • Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 50
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Rotacja
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Rotacja
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy hydraulików o różnych specjalizacjach na projekty budowlane w Norwegii:

- biały montaż

- systemy p.poż (sprinklers system)

- wodno-kanalizacyjne/sanitarne

Nasze wymagania

  • Wymagania
  • minimum rok doświadczenia w zawodzie poparte dokumentami/świadectwami pracy (systemy p.poż, biały montaż itp. mile widziane)
  • praca przy projektach w norweskich miastach (m.in. Stavanger, Tromso, Drammen, Molde)
  • wykształcenie techniczne/kierunkowe (mile widziane potwierdzenie umiejętności referencjami)
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do Norwegii (mile widziana chęć stałej relokacji)
  • język angielski w stopniu komunikatywnym (minimum B1)
  • mile widziana znajomość warunków i trybu pracy w krajach skandynawskich i osoby z doświadczeniem w pracy w Norwegii
  • mile widziane osoby pracujące jako supervisor/majster/mistrz, a także kilkuosobowe zespoły – możliwość wyjazdu grupami

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wszystkie formalności związane z zatrudnieniem organizowane przez Match Bemanning
  • stawki godzinowe na początek w przedziale 265-285NOK
  • zakwaterowanie organizowane przez Match Bemanning – koszt miesięczny po stronie pracownika na poziomie 2-3tys NOK
  • program lojalnościowy dla pracowników zostających z nami na dłużej (wyższe stawki, darmowe zakwaterowanie)
  • wszelkie benefity wynikające z ubezpieczenia społecznego w systemie norweskim (emerytura, dodatki)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, nauki języka norweskiego i stałego osiedlenia

O nas

Firma Match Bemanning Polska jest oddziałem norweskiej firmy Match Bemanning AS. Zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników technicznych i specjalistów do ciekawych projektów realizowanych na terenie Norwegii.

Pracownik Budowlany, Norwegia